• Повний комплекс послуг на морському та річковому транспорті
  • 54003, Україна, м. Миколаїв, вул. Погранична, буд. 165

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

пн-пт 8:00 - 18:00
сб-нд 8:00 - 18:00

Торгово-закупівельна діяльність

ТОВ «Грейн-Трансшипмент» на постійній основі здійснює закупівлю зернових культур.  Ми організовуємо вивіз товару автотранспортом зі складу виробника та з прилеглих до господарства елеваторів по всій територій України. 

Зберігання та відвантаження зернових культур здійснюється на власному перевантажувальному комплексу на р. Дніпро - «Перлина Дніпра» (м. Дніпро)

Наша команда менеджерів із закупівлі завжди на зв’язку з фермерами та виробниками, консультують з актуальних закупівельних цін на зернові культури. Наші фахівці допоможуть Вам вирішити будь-які супутні питання, які виникають в процесі купівлі-продажу зерна.

За недовгий період свого існування молода компанія ТОВ «Грейн-Трансшипмент» вже зарекомендувала себе як надійний партнер, що гарантує безпроблемне та прозоре співробітництво з усіма транснаціональними та державними компаніями-експортерами.

За перший рік роботи середній добовий обсяг продажів склав від 500 до 1000 тонн і неухильно продовжує зростати на сьогодні. За умови додаткового фінансування потенційний обсяг сягатиме 2000 тонн на добу. 

Серед наших партнерів:«КОФКО Агри Ресорсіз Україна»«АДМ Трейдинг Україна»«Бунге Україна»

«АТ Каргілл», ПАТ «ДПЗКУ», ТОВ «Грейн Пауер», ТОВ «Кернел», ТОВ «ПОСКО ІНТЕРНЕШНЛ Україна»,

ТОВ «ОЛАМ Україна», ТОВ «СУФФЛЕ АГРО Україна», ПІІ «ГЛЕНКОР АГРІКАЛЧЕР Україна»

© 2010-2024 Grain Transshipment Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору